خانه / پارچه مبلی ساتن / فروش فوق العاده پارچه مبلی ساتن

فروش فوق العاده پارچه مبلی ساتن

پارچه مبلی ساتن این روز ها محبوبیت بیشتری نسبت به گذشته در بازار پارچه های مبلی پیدا کرده است .
اگر شما به دنبال خرید پارچه مبلی در بازار های فروش پارچه در ایران رفته باشید احتمالا آخرین پارچه مبلی که به سراغ آن می روید پارچه مبلی ساتن می باشد.جنس ساتن بیشتر به درد لباس های مجلسی و لباس هایی با طراحی و رنگ بندی متنوع میخورد تا برای استفاده در پارچه مبلی.
پارچه مبلی ساتن معمولا جزو آخرین گزینه های خرید برای خریداران پارچه مبلی است زیرا این پارچه مبلی به دلیل عیب های زیادی که دارد معمولا مخاطبان خرید پارچه مبلی کمتر رو به خرید این پارچه مبلی می آورند.

فروش پارچه مبلی ساتن

 

قیمت پارچه مبلی ساتن در بازار

پارچه مبلی ساتن به دلیل اینکه طرفدارن کمی دارد نسبت به دیگر پارچه مبلی ها قیمتی پایین تر دارد و این باعث می شود که افرادی با قشر متوسط و یا قشر پایین جامعه رو به خرید این پارچه مبلی بیاورد.
اما اگر شما با وجود معایبی که دارند قصد خرید انها را دارید میتوانید از طریق فروشگاه های اینترنتی حتی قیمت این پارچه های مبلی را کمتر هم کنید.

 

پارچه مبلی ساتن

معایب پارچه مبلی ساتن

اگر شما با معایب زیاد پارچه مبلی ساتن رو به رو شوید ترجیح می دهید که قبل خود را بدون پارچه مبلی استفاده کنید تا اینکه بخواهید از پارچه مبلی های ساتن استفاده کنید.
یکی از بزرگترین عیب هایی که پارچه مبلی ساتن دارد سطح بسیار لغزنده آن است که این باعث می‌شود شما تا بخواهید روی مبل بشینید لیز میخورید و به سختی می‌توانید جای خود را روی مبل ثابت نگه دارید و این باعث می شود که استفاده پارچه مبلی ساتن برای مبل های راحتی و مبل هایی که استفاده از آنها زیاد می شود کمتر باشد.و نگین اصفهان پارچه مبلی ساتن باعث شده که مخاطبان کمتری جذب خرید این پارچه مبلی شود شاید اگر از پارچه های ساتن برای استفاده از لباس های مجلسی به کار گرفته شود بازخورد بیشتری دارد تا برای استفاده از پارچه مبلی.
یکدیگر از عیب هایی  که باعث شده که پارچه مبلی ساتن طرفداران زیادی را نسبت به خود جلب کند این است که اگر کثیفی و یا لکه روی این پارچه مبلی بیفتد پاک کردن و تمیز کردن آن بسیار دشوار بوده و شاید حتی شما با دار شوید که پارچه مبلی خود را تعویض کنید به جای اینکه آن را تمیز کنید.این طریق باعث می شود که افراد کمتری نسبت به خرید پارچه مبلی ساتن اقدام کنند زیرا اگر کثیفی روی آن بیفتد پاک کردن و تمیز کردن آن بسیار دشوار بوده و خریداران با توجه به این نکته ترجیه می دهند پارچه مبلی انتخاب کنند که در صورت کثیف شدن و یا افتادن لکه روی آن بتوانند به راحتی آن را تمیز کند و دردسرهایی بابت تمیز کردن و پاک کردن پارچه مبلی خود به جان نخرند.
یکی دیگر از دلایلی که باعث شده که پارچه مبلی ساتن فروش کمتری نسبت به دیگر پارچه‌مبلی ها داشته باشد طراحی ظاهری بسیار ساده آن است زیرا جنس ساتن قابلیت آن که بتوان روی آن طرح های متنوعی ایجاد کرد را ندارد و معمولاً پارچه مبلی های ساتن از طرح های ساده ای برخوردار هستند و این باعث می شود که خریداران جذب خرید این پارچه مبلی نشوند.

 

پارچه مبلی ساتن

 

تنوع در رنگ بندی پارچه مبی ساتن

تنها ویژگی که پارچه مبلی ساتن دارد می توان گفت که این پارچه مبلی از تنوع رنگ بندی بسیار بالایی برخوردار است این ویژگی باعث می شود که این پارچه مبلی نیز خریداران مختص به خود را داشته باشد.تنوع رنگ بندی در پارچه مبلی باعث می‌شود که شما بتوانید به راحتی رنگ مورد نظر پارچه مبلی خود را انتخاب کنید و دیزاین مبلمان خود را با طراحی منزل خود آنطور که می‌خواهید ست کنید و این مطلب باعث می شود که بتوانید راحت تر پارچه مبلی خود را انتخاب کنید این یکی از ویژگی هایی است که پارچه مبلی ساتن دارد و باعث می شود که اندک طرفدارانی را نسبت به خود جلب کند.

 

پارچه مبلی ساتن

روش خرید پارچه مبلی ساتن

شما اگر قصد خرید پارچه مبلی ساتن را با تمام معایب ویژگی های گفته شده را داشته باشید می توانید به صورت حضوری با مراجعه به مراکز بزرگ فروش مبل و پارچه مبلی در ایران و تهران مانند بازار بزرگ مبل یافت آباد و یا بازار بزرگ عبدل آباد پارچه مبلی خود را با رنگ بندی دلخواه به صورت حضوری خریداری نمایید.این نوع روش خرید با وجود ویژگی این که شما می توانید به صورت حضوری جنس و رنگ پارچه مبل برند خود را مشاهده نمایید دارای معایبی مانند صرف وقت و هزینه بسیار زیاد برای مراجعه به بازار های بزرگ و خریدن پارچه مبلی را دارد و شما می‌توانید برای کم کردن وقت و هزینه خود بصورت خرید غیر حضوری پرچم قبلی خود را خریداری نمایید.
شما می توانید با مراجعه به وب سایت های بزرگ فروش پارچه مبلی پارچه مبلی ساتن موردنظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید و در صرف وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.ولی در این روش خرید باید به این نکته توجه داشته باشید که به وب سایت های معتبر و شرکت های بزرگ مراجعه نمایید تا بدن دچار ضرر و زیان نشوید.
یکی از وب سایت های بزرگ فروش پارچه مبلی شرکت بزرگ شانیل است که شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این شرکت و یا کانال تلگرامی پارچه مبلی مورد نظر خود را با رنگ های دلخواه انتخاب کرده با ضمانت از کیفیت محصول خود پارچه مبلی تان را با پیک رایگان درب منزل دریافت نمایید و در صرف وقت و هزینه خود بسیار صرفه جویی کنید

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید